۹ فقره سرقت در تنگستان کشف شد/ دستگیری ۲ سارق

۹ فقره سرقت در تنگستان کشف شد/ دستگیری ۲ سارق

 ۹ فقره سرقت در تنگستان کشف شد/ دستگیری ۲ سارق

فرمانده انتظامی تنگستان:تصویر تیزر: فکرشهر: فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از دستگیری ۲ نفر سارق و کشف ۹ فقره انواع سرقت‌ها در این شهرستان خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سرهنگ عظیم نیکوکار ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح حوزه استحفاظی، به منظور برقراری امنیت پایدار و رضایت مندی شهروندان در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام یک سری تحقیقات فنی و بررسی صحنه‌های سرقت و بازیابی دوربین‌های مدار بسته اطراف محل سرقت‌ها، ۲ نفر سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهشان دستگیر کردند. سرهنگ نیکوکار اظهار داشت: متهمین دستگیر شده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس، لب به اعتراف گشوده و به ۹ فقره سرقت از قبیل سرقت منزل، سرقت اماکن، سرقت موتور سیکلت و سایر سرقت‌ها اعتراف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان با بیان اینکه متهمین تحویل مراجع قضائی شدند افزود: از شهروندان درخواست می‌شود به منظور پیشگیری از هر گونه سرقت، نکات ایمنی را رعایت کرده و موارد و ترددهای مشکوک را به پلیس گزارش کنند. خبرهای اجتماعیکلید واژه ها: فکرشهرسرقتتنگستاناخبار استان بوشهربه فکرشهرتنگستان

5 دیدگاه

  1. چرم آزما در حوزه تولید محصولات چرمی کیف ، کفش ، کمربند و لوازم جانبی فعالیت میکند.

  1. من از طریق وب سایت کلینیک کاشت مو بیرانوند با این مرکز آشنا شدم و پس از دیدن نمونه کار ها تصمیم گرفتم باهاشون تماس بگیرم و مشاوره خیلی خوب و با حوصله ای داشتن و پس از راهنمایی به مرکز کاشت مو رقتم و عمل کاشت ابرو انجام دادم ، الانم خیلی راضیم ممنون.

  1. رسالت ما در کلینیک کاشت موی بیرانوند بازگرداندن زیبایی و اعتماد به نفس به مراجعان عزیزمان است.

  1. امروزه کاشت مو با متدهای مختلفی انجام میشود. ما نیز در کلینیک کاشت مو بیرانوند با بهترین متدهای کاشت مو در کنار شما هستیم. کاشت مو باید حتما زیر نظر پزشک مجرب و با متد مناسب برای شما توصیه و تجویز شود. تا نتیجه عالی در پی داشته باشد.

  1. در خرید و فروش آهن آلات به این نکته توجه داشته باشید که قیمت آهن آلات براساس نرخ های جهانی تعیین میگردد و به دلیل نوسانات در ایران،قیمت آهن آلات متغیر است.

ارسال دیدگاه

;